Jeśli potrzebujesz jakościowych tłumaczeń w zakresie języka hiszpańskiego za stosunkowo Język hiszpański - Wrocław - tłumaczenianiską cenę we Wrocławiu, to świetnie trafiłeś. Jako tłumacz zajmuję się zleceniami pisemnymi zarówno zwykłymi jak i specjalistycznymi.

W dobie globalizacji znajomość języka obcego jest kluczem do sukcesu wielu firm. W związku z coraz to większą popularnością języka hiszpańskiego, bardzo ważne rolę odgrywa tutaj tłumacz, który ułatwia komunikację między kontrahentami. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiem, jak istotne jest dobrze wykonane tłumaczenie.

Oferuję najkorzystniejsze cenowo stawki we Wrocławiu i okolicach w zakresie tłumaczeń na język hiszpański – już od 20 zł za stronę tłumaczeniową. To taniej niż w tradycyjnym biurze tłumaczeń.

Przedstawiam przykładowe dziedziny, w których wykonuję tłumaczenia na język hiszpański:

– biznesowe,

finansowe,

informatyczne,

– humanistyczne,

– poradniki, albumy,

marketingowe,

medyczne,

– motoryzacyjne,

– prawne,

– techniczne.

Mam wieloletnie doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego, które zdobyłem współpracując z firmami polskimi oraz hiszpańskojęzycznymi. Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce O mnie oraz Referencje.

Tłumaczenia odbywają się w systemie online. Oto, co musisz zrobić, aby zlecić tłumaczenie: 

1. Przesłać na adres mailowy lub przez formularz dokument w celu jego wyceny. odpowiedź wraz z wyceną oraz proponuwanym terminem realizacji zlecenia otrzymają Państwo w przeciągu 24 godzin.

2. Potwierdzić termin oraz zapronowaną cenę.

Jako tłumacz języka hiszpańskiego dokładam wszelkich starań, aby powierzone mi zlecenie było jak najlepszej jakości. Poza rzetelnym przekładem tekstu przetłumaczony dokument będzie posiadał układ zbliżony do oryginalnego

Jeżeli szukają Państwo rzetelnych tłumaczeń, zachęcam do nawiązania kontaktu ze mną. Wystarczy dołączyć do zapytania próbkę tekstu, a natychmiast odeślę wycenę kosztów tłumaczenia oraz zaproponuję termin realizacji zlecenia.

Dlaczego warto tłumaczyć u mnie:

– posiadam doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego zarówno w firmach polskich jak i hiszpańskojęzycznych,

– doświadczenie jest poparte pozytywnymi referencjami, jakie posiadam z większości firm, z którymi współpracowałem bądź współpracuję.

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu i chcesz mieć pewność, że twoje tłumaczenie będzie wykonane rzetelnie, skontaktuj się ze mną! Aby to zrobić, kliknij tutaj.