Wykonuję profesjonalne tłumaczenia pisemne zwykłe oraz specjalistyczne na język hiszpański za korzystną cenę w Krakowie.Język hiszpański - tłumaczenia - Kraków

Kraków, jako jedno z ważniejszych centrów kulturowych oraz gospodarczych w Polsce wie, jak ważna jest współpraca międzynarodowa. To właśnie firmy oraz osoby prywatne z tego miasta są moimi częstymi zleceniodawcami. Jako tłumacz z wieloletnim doświadczeniem dokładam wszelkich starań, aby powierzony mi tekst był przetłumaczony z należytą starannością, co często jest kluczem do sukcesu oraz stanowi niewątpliwe ułatwienie w komunikacji z mieszkańcami krajów hiszpańskojęzycznych. Nie tylko Hiszpanii, ale również Meksyku, Argentyny i wielu innych.

Jako tłumacz oferuję najkorzystniejsze cenowo stawki w Krakowie i okolicach w ramach tłumaczeń na język hiszpański – już od 20 zł za stronę tłumaczeniową. To z pewnością taniej niż biurze tłumaczeń.

Przedstawiam niektóre dziedziny, w których wykonuję tłumaczenia na język hiszpański:

– biznesowe,

finansowe,

informatyczne,

– humanistyczne,

– poradniki, albumy,

– marketingowe,

medyczne,

– motoryzacyjne,

– prawne,

– techniczne.

Posiadam wieloletnie doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego, które zdobyłem współpracując z firmami polskimi oraz hiszpańskojęzycznymi. Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce O mnie oraz Referencje.

Tłumaczenia dla mieszkańców Krakowa realizowane są w systemie online. Najprostszym sposobem, aby zlecić tłumaczenie jest: 

1. Przesłać na adres mailowy lub przez formularz dokument w celu jego wyceny. odpowiedź wraz z wyceną oraz proponowanym terminem realizacji zlecenia otrzymają Państwo w przeciągu 24 godzin.

2. Potwierdzić termin oraz zaproponowaną cenę.

Jako tłumacz języka hiszpańskiego dokładam wszelkich starań, aby powierzone mi zlecenie było jak najlepszej jakości. Poza rzetelnym przekładem tekstu przetłumaczony dokument będzie posiadał układ zbliżony do oryginalnego

Jeżeli szukają Państwo rzetelnych tłumaczeń w Krakowie, zachęcam do nawiązania kontaktu ze mną. Wystarczy dołączyć do zapytania próbkę tekstu, a natychmiast odeślę wycenę kosztów tłumaczenia oraz zaproponuję termin realizacji zlecenia.

Dlaczego warto tłumaczyć u mnie:

– posiadam doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego zarówno w firmach polskich jak i hiszpańskojęzycznych,

– doświadczenie jest poparte pozytywnymi referencjami, jakie posiadam z większości firm, z którymi współpracowałem bądź współpracuję.

Jeśli mieszkasz w Krakowie i chcesz mieć pewność, że twoje tłumaczenie będzie wykonane rzetelnie, skontaktuj się ze mną! Aby to zrobić, kliknij tutaj.