Tłumacz języka hiszpańskiego to nie tylko osoba, która świetnie włada językiem, lecz również stosuje odpowiednie techniki tłumaczeniowe oraz posiada odpowiednie doświadczenie. Zdaję sobie sprawę, jak ważne jest rzetelne tłumaczenie, które bardzo często jJęzyk hiszpański - Warszawa - tłumaczeniaest kluczowe przy współpracy z krajami hiszpańskojęzycznymi.

Warszawa, jako stolica kraju, jest również ważnym ośrodkiem gospodarczym. Dlatego też wiele firm stawia na współpracę zagraniczną, również z krajami hiszpańskojęzycznymi. Jako tłumacz zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest należyte wykonanie tłumaczenia, które często jest kluczowe przy komunikacji z zagranicznym kontrahentem.

Jako tłumacz proponuję najkorzystniejsze ceny w Warszawie za tłumaczenia na język hiszpański – już od 20 zł za stronę tłumaczeniową. To z całą pewnością o wiele niższe stawki niż w biurze tłumaczeń.

Posiadam doświadczenie w dziedzinach takich jak: biznesowe, finansowe, informatyczne, humanistyczne, marketingowe, prawnicze, medycznektóre zdobyłem współpracując z firmami polskimi oraz hiszpańskojęzycznymi. Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce O mnie oraz Referencje.

Tłumaczenia wykonywane są w systemie online. Aby zlecić tłumacznie musisz jedynie: 

1. Przesłać na adres mailowy lub przez formularz dokument w celu jego wyceny. odpowiedź wraz z wyceną oraz proponowanym terminem realizacji zlecenia otrzymają Państwo w przeciągu 24 godzin.

2. Potwierdzić termin oraz zaproponowaną cenę.

Jako tłumacz języka hiszpańskiego dokładam wszelkich starań, aby powierzone mi zlecenie było jak najlepszej jakości. Poza rzetelnym przekładem tekstu przetłumaczony dokument będzie posiadał układ zbliżony do oryginalnego

Jeżeli mieszkasz w Warszawie i szukasz rzetelnych tłumaczeń, zachęcam do nawiązania kontaktu ze mną. Wystarczy dołączyć do zapytania próbkę tekstu, a natychmiast odeślę wycenę kosztów tłumaczenia oraz zaproponuję termin realizacji zlecenia.

Dlaczego warto tłumaczyć u mnie:  

– posiadam doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego zarówno w firmach polskich jak i hiszpańskojęzycznych,

– doświadczenie jest poparte pozytywnymi referencjami, jakie posiadam z większości firm, z którymi współpracowałem bądź współpracuję.

Jeśli mieszkasz w Warszawie i chcesz mieć pewność, że twoje tłumaczenie będzie wykonane rzetelnie, skontaktuj się ze mną! Aby to zrobić, kliknij tutaj.