Zajmuję się tłumaczeniami pisemnymi na język hiszpański w Gdańsku – rzetelnie, za przystępną cenę. Jako tłumacz języka hiszpańskiego wykonuję zlecenia w systemie online, więc możesz je zlecić bez wychodzenia z domu bądź firmy.Język hiszpański - Gdańsk - tłumaczenia

Powierzając mi tłumaczenie będziesz miał pewność, że będzie ono wykonane za najkorzystniejszą cenowo stawkę w Gdańsku za tłumaczenia na język hiszpański – już od 20 zł za stronę tłumaczeniową. Jest to o bez wątpienia niższa cena niż w biurze tłumaczeń.

Podczas mojej pracy jako tłumacz miałem okazję tłumaczenia tekstów o tematyce prawniczej (np. umowy), finansowej (sprawozdania, raporty), informatycznej (tłumaczenie stron internetowych, instrukcji), humanistycznej (książki, publikacje). Dosyć częstymi zleceniami są również teksty medyczne (wyniki badań, dokumentacja medyczna) oraz techniczne (np. instrukcje obsługi).

Moje doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego zdobyłem współpracując z firmami polskimi oraz hiszpańskojęzycznymi. Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce O mnie oraz Referencje.

Tłumaczenia realizuję w systemie online. Możesz je zlecić bez wychodzenia z domu. Aby to zrobić musisz jedynie: 

1. Przesłać na adres mailowy lub przez formularz dokument w celu jego wyceny. odpowiedź wraz z wyceną oraz proponuwanym terminem realizacji zlecenia otrzymają Państwo w przeciągu 24 godzin.

2. Potwierdzić termin oraz zapronowaną cenę.

Jako tłumacz języka hiszpańskiego dokładam wszelkich starań, aby powierzone mi zlecenie było jak najlepszej jakości. Poza rzetelnym przekładem tekstu przetłumaczony dokument będzie posiadał układ zbliżony do oryginalnego

Jeżeli mieszkasz w Gdańsku i szukasz profesjonalnych tłumaczeń, skontaktuj się ze mną. Możesz to zrobić dołączając do zapytania próbkę tekstu, a natychmiast odeślę wycenę kosztów tłumaczenia oraz zaproponuję termin realizacji zlecenia.

Dlaczego warto tłumaczyć u mnie:  

– posiadam doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego zarówno w firmach polskich jak i hiszpańskojęzycznych,

– doświadczenie jest poparte pozytywnymi referencjami, jakie posiadam z większości firm, z którymi współpracowałem bądź współpracuję.

Jeśli mieszkasz w Gdańsku i chcesz mieć pewność, że twoje tłumaczenie będzie wykonane rzetelnie, skontaktuj się ze mną! Aby to zrobić, kliknij tutaj.