Tłumacz języka hiszpańskiego ma dosyć odpowiedzialne zadanie, gdyż od jego pracy zależy to, czy użytkownicy dwóch języków (polskiego oraz hiszpańskiego) będą mogli zrozumieć sięJęzyk hiszpański - Szczecin - tłumaczenia bez problemu. O znaczeniu języka hiszpańskiego mogą przekonać się mieszkańcy Szczecina, którzy szukają dobrego tłumacza zarówno z powodów prywatnych jak i biznesowych.

Wykonuję profesjonalne tłumaczenia pisemne oraz ustne na język hiszpański w Szczecinie za przystępną cenę. Tłumaczenia wykonywane są w systemie online, więc możesz je zlecić bez wychodzenia z domu.

Powierzając mi tłumaczenie gwarantuję, że poza rzetelną realizacją będzie ono wykonane za najkorzystniejszą cenowo stawkę w Szczecinie – już od 20 zł za stronę tłumaczeniową. Jest to o bez wątpienia niższa cena niż w biurze tłumaczeń. W przypadku tłumaczeń ustnych, ceny ustalane są indywidualnie.

Przedstawiam niektóre dziedziny, w których wykonuję tłumaczenia na język hiszpański:

– tłumaczenia biznesowe,

– tłumaczenia finansowe,

– tłumaczenia informatyczne,

– tłumaczenia humanistyczne,

– finansowa, poradniki, albumy,

– tłumaczenia marketingowe,

– tłumaczenia medyczne,

– tłumaczenia motoryzacyjne,

– tłumaczenia prawne,

– tłumaczenia techniczne.

Moje doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego zdobyłem współpracując z firmami polskimi oraz hiszpańskojęzycznymi. Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce O mnie oraz Referencje.

Tłumaczenia realizuję w systemie online. Możesz je zlecić bez wychodzenia z domu. Aby to zrobić musisz jedynie: 

1. Przesłać na adres mailowy lub przez formularz dokument w celu jego wyceny. odpowiedź wraz z wyceną oraz proponuwanym terminem realizacji zlecenia otrzymają Państwo w przeciągu 24 godzin.

2. Potwierdzić termin oraz zapronowaną cenę.

Jako tłumacz języka hiszpańskiego dokładam wszelkich starań, aby powierzone mi zlecenie było jak najlepszej jakości. Poza rzetelnym przekładem tekstu przetłumaczony dokument będzie posiadał układ zbliżony do oryginalnego

Jeżeli mieszkasz w Szczecinie i szukasz profesjonalnych tłumaczeń, skontaktuj się ze mną. Możesz to zrobić dołączając do zapytania próbkę tekstu, a natychmiast odeślę wycenę kosztów tłumaczenia oraz zaproponuję termin realizacji zlecenia.

Dlaczego warto tłumaczyć u mnie:  

– posiadam doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego zarówno w firmach polskich jak i hiszpańskojęzycznych,

– doświadczenie jest poparte pozytywnymi referencjami, jakie posiadam z większości firm, z którymi współpracowałem bądź współpracuję.

Jeśli mieszkasz w Szczecinie i chcesz mieć pewność, że twoje tłumaczenie będzie wykonane rzetelnie, skontaktuj się ze mną! Aby to zrobić, kliknij tutaj.

 

Tłumaczenia pisemne – język hiszpański: literackie, naukowe, techniczne, ekonomiczne, prawnicze i inne, tłumaczenia ustne: konsekutywne i symultaniczne, tłumaczenia biznesowe: korespondencja służbowa, oferty handlowe, informacje o działalności firmy, strategie reklamowe; tłumaczenia finansowe: sprawozdania finansowe, audyty, raporty, biznesplany, dokumenty bankowe; tłumaczenia informatyczne: oprogramowanie i związana z nim dokumentacja, instrukcje użytkownika; tłumaczenia humanistyczne: historia, literatura, muzyka, religia, historia sztuki; tłumaczenia książek: literatura naukowa, pozycje specjalistyczne, beletrystyka, literatura ekonomiczno-finansowa, poradniki, albumy; tłumaczenia marketingowe: materiały reklamowe i PR, foldery, ulotki, hasła reklamowe; tłumaczenia medyczne: teksty farmaceutyczne, badania kliniczne, artykuły naukowe, zaświadczenia lekarskie, informacje o przebiegu choroby i wynikach leczenia; tłumaczenia motoryzacyjne: dokumentacja techniczna, przewodniki użytkownika, broszury marketingowe; tłumaczenia prawne: umowy, statuty, ustawy, analizy prawne; tłumaczenia techniczne: katalogi, instrukcje obsługi, opisy techniczne, projekty, normy, schematy.