W dobie globalizacji tłumacz języka obcego jest coraz bardziej poszukiwany, co można zauważyć również na przykładzie Płocka. W związku ze stale rosnącym znaczeniem gospodarczym Hiszpanii oraz krajów Ameryki Łacińskiej, język hiszpański staje się ważnym narzędziem komunikacji.

Tłumacz języka hiszpańskiegoFirmy, przede wszystkim hiszpańskie coraz chętniej inwestują w naszym kraju. W tym przypadku bardzo ważną rolę odgrywa tłumacz, który jest swego rodzaju łącznikiem pomiędzy użytkownikami dwóch języków.

Jako tłumacz języka hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest należycie wykonane tłumaczenie, które często jest niezbędnym warunkiem sukcesu danej firm. Osoba posługująca się językiem obcym, poza jego płynną znajomością powinna znać również kulturę kraju, w którym ten język jest używany. Bardzo ważne jest również stosowanie odpowiednich technik tłumaczeniowych.

Podczas mojej pracy miałem okazję współpracować zarówno z firmami polskimi jak i hiszpańskojęzycznymi. Mam doświadczenie w tłumaczeniu przede wszystkim tekstów prawniczych, biznesowych oraz medycznych. Jednak nieobce jest dla mnie również tłumaczenie książek, tekstów o tematyce informatycznej oraz technicznych.

Przy realizacji zlecenia tłumaczeniowego stosuję konkurencyjne stawki – już od 20 zł za stronę tłumaczeniową (1800 znaków). To zdecydowanie taniej niż w tradycyjnym biurze tłumaczeń.

Jak zlecić tłumaczenie? To bardzo proste – możesz to zrobić bez wychodzenia z domu!

  1. Prześlij tekst do wyceny. W tym celu możesz użyć specjalnego formularza lub wysłać plik bezpośrednio na adres mailowy: info@hiszpanski-tlumaczenie.pl
  2. Całkowicie bezpłatną wycenę otrzymasz w ciągu jednego dnia roboczego.
  3. Kolejny etap – ustalamy warunki współpracy – cenę za zlecenie oraz czas jego realizacji.
  4. Pozostaje czekać na realizację tłumaczenia, które otrzymasz na adres mailowy (bądź w innej ustalonej formie).

Tłumaczenia realizowane są w systemie online, więc wszystkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu, z każdego miasta. To bardzo wygodny sposób, który pozwoli Tobie zaoszczędzić czas.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje zlecenie będzie wykonane należycie, a przy tym za przystępną cenę, skontaktuj się ze mną i dołącz do grona zadowolonych klientów! Przemawia za mną wieloletnie doświadczenie potwierdzone wieloma referencjami.