Jako tłumacz języka hiszpańskiego oferuję profesjonalne tłumaczenia pisemne online w Koszalinie – rzetelnie, za przystępną cenę.Język hiszpański - Koszalin - tłumaczenia

Stosuję atrakcyjne cenowo stawki w Koszalinie za tłumaczenia na język hiszpański – już od 20 zł za stronę tłumaczeniową. To o wiele niższe ceny niż w biurze tłumaczeń.

Stale rosnąca popularność języka hiszpańskiego na świecie oraz ilość krajów, w których język ten jest urzędowy sprawiają, że staje się on narzędziem komunikacji przy rozmowach biznesowych. Nie można zapomnieć o firmach hiszpańskich, które coraz chętniej otwierają swoje filie w naszym kraju. W tego typu sytuacjach często niezastąpiona będzie pomoc tłumacza, który będzie łącznikiem użytkowników języka polskiego oraz hiszpańskiego.

Poniżesz prezentuję niektóre dziedziny, w których realizuję tłumaczenia na język hiszpański:

– biznesowe,

– finansowe,

– informatyczne,

– humanistyczne,

– marketingowe,

– medyczne,

– tłumaczenia motoryzacyjne,

– tłumaczenia prawne,

– tłumaczenia techniczne.

Jako tłumacz języka hiszpańskiego zdobyłem doświadczenie współpracując z firmami polskimi oraz hiszpańskojęzycznymi. Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce O mnie oraz Referencje.

Tłumaczenia realizuję w systemie online. Możesz je zlecić bez wychodzenia z domu. Aby to zrobić musisz jedynie: 

1. Przesłać na adres mailowy lub przez formularz dokument w celu jego wyceny. odpowiedź wraz z wyceną oraz proponowanym terminem realizacji zlecenia otrzymają Państwo w przeciągu 24 godzin.

2. Potwierdzić termin oraz zapronowaną cenę.

Jako tłumacz języka hiszpańskiego dokładam wszelkich starań, aby powierzone mi zlecenie było jak najlepszej jakości. Poza rzetelnym przekładem tekstu przetłumaczony dokument będzie posiadał układ zbliżony do oryginalnego.

Jeżeli mieszkasz w Koszalinie i szukasz rzetelnych tłumaczeń, zachęcam do nawiązania kontaktu ze mną. Wystarczy dołączyć do zapytania próbkę tekstu, a natychmiast odeślę wycenę kosztów tłumaczenia oraz zaproponuję termin realizacji zlecenia.

Dlaczego warto tłumaczyć u mnie:  

– posiadam doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego zarówno w firmach polskich jak i hiszpańskojęzycznych,

– doświadczenie jest poparte pozytywnymi referencjami, jakie posiadam z większości firm, z którymi współpracowałem bądź współpracuję.

Jeśli mieszkasz w Koszalinie i chcesz mieć pewność, że twoje tłumaczenie będzie wykonane rzetelnie, skontaktuj się ze mną! Aby to zrobić, kliknij tutaj.