Jeśli chcesz zlecić tłumaczenie w zakresie języka hiszpańskiego za przystepnąJęzyk hiszpański - Katowice - tłumaczenia cenę w Katowicach, to mam dla Ciebie świetną ofertę. Jako tłumacz wykonuję tłumaczenia pisemne zarówno zwykłymi jak i specjalistycznymi.

Katowice to bez wątpienia ważne centrum gospodarcze kraju. Dlatego też miasto to jest często wybierane przez firmy zagraniczne, w tym hiszpańskie. Kluczową rolę w rozmowach międzynarodowych niewątpliwie odgrywa tłumacz, który jest łącznikiem między dwoma kontrahentami. Jako osoba mająca wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach zdaję sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie tłumaczenie, które polega nie tylko na dobrym przetłumaczeniu powierzonego mi tekstu, lecz również na zastosowaniu odpowiednich technik tłumaczeniowych.  

Stosuję najniższe cenowo stawki w Katowicach i okolicach w zakresie tłumaczeń na język hiszpański – strona tłumaczeniowa zaczyna się już od 20 zł za stronę. To korzystniej niż w biurze tłumaczeń.

Poniżej przedstawiam niektóre dziedziny, w których wykonuję tłumaczenia na język hiszpański:

– tłumaczenia biznesowe,

– tłumaczenia finansowe,

– tłumaczenia informatyczne,

– tłumaczenia humanistyczne,

– finansowa, poradniki, albumy,

– tłumaczenia marketingowe,

– tłumaczenia medyczne,

– tłumaczenia motoryzacyjne,

– tłumaczenia prawne,

– tłumaczenia techniczne.

Tłumaczeniami zajmuję się od wielu lat, a doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego zdobyłem współpracując z firmami polskimi oraz hiszpańskojęzycznymi. Więcej informacji możesz znaleźć w zakładce O mnie oraz Referencje.

Tłumaczenia realizowane są w systemie online. Oto, co musisz zrobić, aby zlecić tłumaczenie: 

1. Przesłać na adres mailowy lub przez formularz dokument w celu jego wyceny. odpowiedź wraz z wyceną oraz proponuwanym terminem realizacji zlecenia otrzymają Państwo w przeciągu 24 godzin.

2. Potwierdzić termin oraz zapronowaną cenę.

Jako tłumacz języka hiszpańskiego dokładam wszelkich starań, aby powierzone mi zlecenie było jak najlepszej jakości. Poza rzetelnym przekładem tekstu przetłumaczony dokument będzie posiadał układ zbliżony do oryginalnego

Jeżeli szukasz profesjonalnych tłumaczeń w Katowicach, zachęcam do nawiązania kontaktu ze mną. Wystarczy dołączyć do zapytania próbkę tekstu, a natychmiast odeślę wycenę kosztów tłumaczenia oraz zaproponuję termin realizacji zlecenia.

Dlaczego warto tłumaczyć u mnie:

– posiadam doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego zarówno w firmach polskich jak i hiszpańskojęzycznych,

– doświadczenie jest poparte pozytywnymi referencjami, jakie posiadam z większości firm, z którymi współpracowałem bądź współpracuję.

Jeśli mieszkasz w Katowicach i chcesz mieć pewność, że twoje tłumaczenie będzie wykonane rzetelnie, skontaktuj się ze mną! Aby to zrobić, kliknij tutaj.