Jeśli mieszkasz w Poznaniu i chcesz zlecić tłumaczenie marketingowe na język hiszpański to świetnnie trafiłeś!

Proponuję rzetelne oraz tanie tłumaczenia na język hiszpański – już od 20 zł za stronę tłumaczeniową (1800 znaków). To bez wątpienia najlepsza cena w Poznaniu i okolicach.Tłumaczenia marketingowe, język hiszpańśki, Poznań

Wśród tłumaczeń marketingowych znajdują się przede wszystkim katalogi, ulotki reklamowe, foldery, broszury, strony internetowe oraz – to, co najtrudniejsze – hasła reklamowe. W tego typu tekstach tłumaczenie dotyczy często stosunkowo krótkich, skondensowanych przekazów, które niejednokrotnie zawierają nieprzetłumaczalne gry językowe. 

Tłumaczenia marketingowe różnią się od pozostałych tym, że wymagają nie tylko starannego zrozumienia tekstu źródłowego, lecz także znajomości języka źródłowego, na który będzie on tłumaczony. Język marketingowy rządzi się swoimi prawami, jest trudny pod względem budowy. Istota tego rodzaju tłumaczeń nie leży w dosłownym przełożeniu tekstu, ale raczej na odtworzeniu idei danej reklamy, tak aby ostatecznie nie odbiegała od kultury danego kraju i pozytywnie wpływała na postrzegania Państwa firmy przez klientów.

Tłumaczenia odbywają się w systemie online. Najprostszym sposobem, aby je zlecić jest: 

1. Przesłać na adres mailowy lub przez formularz dokument w celu jego wyceny. odpowiedź wraz z wyceną otrzymają Państwo w przeciągu 24 godzin.

2. Potwierdzić termin oraz zapronowaną cenę.

Jako tłumacz języka hiszpańskiego dokładam wszelkich starań, aby powierzone mi zlecenie było jak najlepszej jakości. Poza rzetelnym przekładem tekstu przetłumaczony dokument będzie posiadał układ zbliżony do oryginalnego

Jeżeli szukają Państwo rzetelnych tłumaczeń, zachęcam do nawiązania kontaktu ze mną. Wystarczy dołączyć do zapytania próbkę tekstu, a natychmiast odeślę wycenę kosztów tłumaczenia oraz zaproponuję termin realizacji zlecenia.

Dlaczego warto tłumaczyć u mnie:

– posiadam doświadczenie jako tłumacz języka hiszpańskiego zarówno w firmach polskich jak i hiszpańskojęzycznych,

– doświadczenie jest poparte pozytywnymi referencjami, jakie posiadam z większości firm, z którymi współpracowałem bądź współpracuję.

Jeśli mieszkasz w Poznaniu i chcesz mieć pewność, że twoje tłumaczenie będzie wykonane należycie, skontaktuj się ze mną!.

[fb_button]