Tłumaczenia na język hiszpański oraz polski wykonuje online, a więc możesz je zlecić z dowolnego miejsca w kraju. Jedyne, co potrzebujesz to dostęp do internetu. Możesz to zrobić korzystając ze specjalnego formularza albo wysłać po prostu na maila: info@hiszpanski-tlumaczenie.pl. Odpowiedź wraz z wyceną otrzymasz w ciągu 24 godz.

Dlaczego warto tłumaczyć u mnie:

  • Oferuję najniższe stawki na rynku – już od 20 zł za stronę tłumaczeniową – więcej informacji znajdziesz w zakładce Wycena
  • Posiadam niezbędne wykształcenie oraz doświadczenie, które potwierdzone jest referencjami (tłumaczenia medyczne, biznesowe, umów, literackie – tłumaczenie książek, sektor IT…)
  • Krótki okres realizacji
  • Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dzięki czemu każde będzie dostosowane do wymogów zleceniodawcy

Jako tłumacz oferuję szeroki wachlarz specjalizacji. Podczas mojej pracy miałem okazję tłumaczyć teksty z branży prawniczej (umowy), medycznej (wyniki badań, dokumentacja medyczna), biznesowe oraz marketingowe (foldery). Mam również doświadczenie w tłumaczeniu tekstów technicznych takich jak instrukcje obsługi oraz książek.

Moimi głównymi klientami są firmy mieszczące się w takich miastach jak Poznań, Wrocław czy Warszawa, jednak to nie reguła. Dzięki systemowi online usługę tłumaczeniową możesz zlecić właściwie z każdego miasta w Polsce czy Europie.